Historia

historiaPołączyła nas idea

 

Chociaż zagadnieniem prowadzenia szkoleń i warsztatów paraliśmy się od wielu lat, ciągle odczuwaliśmy trudny do zdefiniowania dyskomfort. Wiedzieliśmy, że wciąż brakuje nam przysłowiowej kropki nad „i” ale też nigdy nie było specjalnie czasu żeby problemowi się przyjrzeć.

Pewnego czerwcowego popołudnia, siedząc nad jeziorem przy kuflu zimnego piwa znaleźliśmy odpowiedź na nurtujący nas problem. Można by go ująć w dwóch słowach: efektywność i użyteczność.

Jednak w trakcie głębszej analizy okazało się że nasza lista się wydłuża: praktyczność, odpowiedzialność, skuteczność, trwałość i wydłuża się ponad stan.

Wiedzieliśmy już co chcemy zrobić. Chcieliśmy zmian i te zmiany zaoferować rynkowi. Nie wiedzieliśmy jedynie jak. I w takich sytuacjach jak zawsze zadziałał przypadek. Trafiliśmy na niemiecką firmę doradczo-szkoleniową, która dekadę temu borykała się z podobnym dylematem. Okazało się, że już się z nim uporali.

Tak się rozpoczął nasz mariaż. Wzajemne poznawanie, długie dyskusje, wymiana doświadczeń, porównania rynku polskiego i niemieckiego. A potem szkolenia, udziały w warsztatach, analiza materiałów, wspólne rozwiązywanie problemów niemieckich firm.

Aż uznaliśmy, że jesteśmy gotowi.

I oto jesteśmy. Dla Was drodzy Państwo. Chcemy Wam pomagać, doradzać w kwestiach gdzie istotnym bądź dominującym jest czynnik ludzki. Chcemy abyście skupili się na Waszych głównych zadaniach a ten wątek oddali w nasze ręce. Dołożymy wszelkich starań i wysiłków aby cele, które sobie określimy zostały osiągnięte.

VSPA Design
Facebook