MiFID II – szkolenie dla Doradców

Nowa regulacja MiFID II, wchodząca w życie w 2018 roku, stanowi nie lada wyzwanie dla Doradców bankowych. Restrykcyjne zapisy, których zadaniem jest większa ochrona inwestora, bardzo mocno ingerują w dotychczasowe relacje na linii: Klient-Doradca. Owo bezpieczeństwo bowiem, wiąże się z pozyskiwaniem znacznie większej ilości danych, z ich przetwarzaniem a także z procedurami, które nie do końca mogą się Klientowi podobać. To wszystko przekłada się na dyskomfort rozmowy doradczej, która nota bene musi być prowadzona z uwzględnieniem rygorów narzuconych przez przepisy.

Na Doradcy ciążyć będzie (poza sprzedażą usług i produktów), przekonanie i zbudowanie zaufania Klienta do nowej rzeczywistości. Taka informacja musi zostać przekazana w sposób pewny i profesjonalnie przygotowany aby nie nadwyrężyć długo budowanej dyskretnej relacji.

Do naszej oferty wprowadzamy warsztaty MiFID II dla Doradców Bankowych, których celem jest właściwa czyli przekonująca do dalszej, jeszcze lepszej współpracy komunikacja nowych zasad obowiązujące podmioty zajmujące się doradztwem, zarządzaniem majątkiem (Wealth Management) itd …

Więcej tutaj: MiFID II – szkolenie dla Doradców Bankowych

VSPA Design
Facebook