O nas

avbcPolska Sp. z o.o. to firma szkoleniowa będąca oficjalnym i jedynym przedstawicielstwem w Polsce firmy alexander verweyen Business Consultants GmbH z siedzibą w Monachium, największego dostawcy szkoleń dla branży bankowej w Niemczech.

Specjalizujemy się w nowatorskich programach prowadzenia szkoleń i warsztatów, charakteryzujących się wysoką skutecznością oraz natychmiastową możliwością wykorzystania nabytych umiejętności w realnych sytuacjach.

Główne obszary naszej działalności to poprawa procesów sprzedażowych oraz zarządczych. Opatentowane formaty dydaktyczne zapewniają maksymalizację zakładanych efektów końcowych oraz trwałość zachowań.

Współpracujemy z wysoce profesjonalną i wyszkoloną kadrą trenerską. Większość to doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach – praktycy biznesu, wykładowcy uczelni wyższych oraz osoby mediów, mający za sobą tysiące godzin warsztatów. Zespoły projektowe dobieramy mając na względzie specyfikę każdej organizacji, problematykę przedsięwzięcia oraz charakter warsztatów.

Luka

Kluczowym zadaniem naszej pracy jest wypełnienie „luki”, która pojawia się pomiędzy planowanym (zaprojektowanym) działaniem a jego faktyczną, codzienną realizacją. Z pomocą odpowiednich narzędzi zwiększamy efektywność w dziedzinie egzekucji, motywacji, sprzedaży i komunikacji.

Nasza metodologia bazuje na procesie stopniowego „wygładzania” krzywej uczenia się (krzywej zapominania) opisanej przez przez Hermanna Ebbinghausa, o czym w kolejnej zakładce.

pobierz prezentację avbcPolska

VSPA Design
Facebook